Zapisy

 • Co zrobić, aby dostać się na nasze kursy?

  Wszystkich zainteresowanych kursami językowymi, kursami przygotowawczymi do egzaminów z języków obcych oraz kursami i szkoleniami z zakresu BHP i PPOŻ zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, wysłania maila, telefonu, bądź wizyty osobistej w naszym Centrum
 • Kursy językowe i przedmiotowe

  Główna rekrutacja na kursy rozpoczyna się już w wakacje. Zajęcia w Centrum rozpoczynają się z dniem rozpoczęcia roku szkolnego, czyli od 1 września. Zapisy jednakże tak naprawdę trwają przez cały rok. Zajęcia indywidualne rozpocząć można w dowolnym terminie. Osoby zainteresowane nauką w grupie mogą dołączyć do grupy już istniejącej, bądź poczekać na to, aż zbierze się większa ilość osób zainteresowana określonym kursem (istnieje możliwość utworzenia grupy składającej się z minimum 2 osób).

  W wypadku, gdy zależy nam na kontynuacji języka obcego, powyżej poziomu podstawowego proponujemy osobom zainteresowanym kursami językowymi uzupełnienie testu kwalifikacyjnego, bądź przejście przez rozmowę o tym samym charakterze w celu ustalenia aktualnego poziomu zaawansowania językowego Słuchacza.

 • Kursy i szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ

  Zapisy na kursy i szkolenia w zakresie BHP oraz PPOŻ odbywają się na bieżąco.

  Realizacja kursów i szkoleń:

  • w przypadku współpracy stałej z firmami – na zasadzie harmonogramu szkoleń ustalonego uprzednio z Klientem, (zawsze staramy się przypominać o nadchodzących terminach),
  • w przypadku zleceń jednorazowych – po ustaleniu warunków, kosztorysu oraz terminu i miejsca szkolenia.

  Do każdego kursu oraz szkolenia każdorazowo opracowywana jest dokumentacja oraz wydawane są zaświadczenia o pozytywnym jego ukończeniu.