O nas

 • Centrum Językowo-Szkoleniowe „PRYMUS” w Myszkowie

  jest ośrodkiem szkoleniowo-edukacyjnym

 • Kilka słów na temat profilu działalności

  Głównym profilem działalności CJS PRYMUS jest świadczenie usług w zakresie nauki języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, grecki, japoński oraz chiński) oraz kursy przygotowujące do egzaminów z języków obcych, w tym egzaminu maturalnego oraz międzynarodowych egzaminów językowych, usługi tłumaczenia, jak i różnorodne warsztaty rozwijające pasje
  u dzieci i młodzieży
  (np. czytelniczo-językowe, artystyczno-językowe, okolicznościowe).

  Kolejnym, równie ważnym profilem działalności CJS PRYMUS jest kompleksowa obsługa związaną z bezpieczeństwem i higieną pracy,
  a także ochroną przeciwpożarową (szkolenia wstępne i okresowe, ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja powypadkowa, instrukcje, współpraca z instytucjami takimi jak PIP, Sanepid, UDT, itp.).

 • Sale i środki dydaktyczne

  CJS PRYMUS dysponuje pięcioma salami dydaktycznymisalą Fioletową, Czerwoną, Zieloną, Pomarańczową oraz Żółtą. Każda z sal mieści do 12 osób w trybie teatralnym (same krzesła) lub 10 osób przy stole konferencyjnym. Po ustaleniu wcześniejszych warunków istnieje możliwość zarezerwowania oraz wynajęcia wybranych sal.

  CJS zadbało nie tylko o wyposażenie pomieszczeń edukacyjnych, ale i  skompletowanie profesjonalnej bazy środków dydaktycznych, od tablicy interaktywnej, po sprzęt audiowizualny, podręczniki, książki, czasopisma obcojęzyczne (dostarczane na bieżąco), gry edukacyjne, gry językowe, flashcards, filmy w oryginale, fantom, i wiele innych. Prowadzący zajęcia ze starszymi uczniami mają możliwość sięgnięcia także po projekty językowe, gry komputerowe, prasę anglojęzyczną, internet, videoklipy – wszystko po to, aby zajęcia były ciekawe i efektywne!

  W przypadku nauki języka angielskiego istnieje możliwość odbycia zajęć w siedzibie klienta zbiorowego, czy w domu u klienta indywidualnego.

 • Profesjonalna kadra wykładowców

  Zatrudniamy w pełni wykwalifikowaną kadrę z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym oraz doświadczeniem w nauczaniu określonych języków.

 • Zajęcia indywidualne lub w grupie

  Wszystkie proponowane zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Jesteśmy w związku z tym w stanie dołożyć wszelkich starań, aby każdy uczestnik kursu w maksymalnym stopniu przyswoił zasób wiedzy objęty programem.

  W naszym Centrum nie prowadzimy grup większych niż 6 osób, a nową grupę otwieramy już w przypadku zebrania 2 osób. Słuchacz ma zatem możliwość uczestnictwa w zajęciach w bardzo kameralnym gronie, co gwarantuje skuteczność i przyjemność, a zwłaszcza dużą efektywność w przyswajaniu wiadomości.

 • Co nas wyróżnia?

  • Indywidualne podejście do Klienta

  • Szeroki wachlarz usług w jednym miejscu

  • Profesjonalizm, kwalifikacje i doświadczenie kadry

  • Czas szkoleń i kursów wykorzystany w 100%

  • Przyjacielska i bezstresowa atmosfera

  • Atrakcyjny system zniżek, rabatów oraz gratisów