Kursy językowe dla uczniów szkoły podstawowej

KLAS IV - VI
  • Kształtujemy i rozwijamy cztery sprawności językowe

    tj. czytanie, słuchanie ze zrozumieniem, mówienie i pisanie

    Zróżnicowane typy ćwiczeń zapewniają aktywne uczestnictwo, dzięki czemu możliwe jest nabywanie właściwych nawyków językowych. Podczas zajęć zawsze znajdujemy czas, by zerknąć na obowiązkową szkolną pracę domową, którą Słuchacz ma odrobić, a chciałby się upewnić, że wszystko jest poprawnie wykonane.

    By ułatwić dzieciom zrozumienie nowego słownictwa i gramatyki, oprócz podręczników wiodących wydawnictw językowych, nauczyciele wykorzystują szeroki wachlarz środków

    • mowę ciała
    • karty obrazkowe,
    • multimedia,
    • różnorodne rekwizyty,
    • oraz znane już dzieciom słowa i struktury językowe.

    Ponadto podczas każdych zajęć, dzieci są zachęcane do podejmowania prób komunikacji, za co są każdorazowo nagradzane, co wpływa na podniesienie poziomu motywacji do dalszej nauki.

  • Zajęcia indywidualne

    • Wariant I

      Indywidualne zajęcia językowe.

      • Ilość godzin w tygodniu: 1 po 60min
      • Cena za 1 lekcję od osoby: 45zł
      180zł/ miesiąc
    • Wariant II

      Indywidualne zajęcia językowe.

      • Ilość godzin w tygodniu: 1 po 90min
      • Cena za 1 lekcję od osoby: 65zł
      260zł/ miesiąc

    Zajęcia w grupie

    • Wariant I

      Zajęcia językowe w grupach.

      • Grupa: 2-6 osób
      • Ilość godzin w tygodniu: 1 po 60min
      • Cena za 1 lekcję od osoby: 25zł
      100zł/ miesiąc
    • Wariant II

      Zajęcia językowe w grupach.

      • Grupa: 2-6 osób
      • Ilość godzin w tygodniu: 1 po 90min
      • Cena za 1 lekcję od osoby: 35zł
      140zł/ miesiąc
    • Wariant III

      Zajęcia językowe w grupach.

      • Grupa: 2-6 osób
      • Ilość godzin w tygodniu: 2 po 60min
      • Cena za 1 lekcję od osoby: 20zł
      160zł/ miesiąc
    • METODA DIRECT

      Zajęcia językowe w grupach. Metoda bezpośrednia.

      • Grupa: 2-6 osób
      • Ilość godzin w tygodniu: 1 po 120min
      • Cena za 1 lekcję od osoby: 30zł
      120zł/ miesiąc

    Przedstawione ceny kursów językowych dotyczą jedynie zajęć z języka angielskiego i niemieckiego, ceny kursów z języków pozostałych mogą się nieco różnić.