Warsztaty dla dzieci

 • Zapraszamy do wyjątkowej przygody

  Języka można uczyć się na różne sposoby, także doskonale się przy tym bawiąc.
 • Proponujemy następujące formy zajęć:

  Artystyczno-językowe

  Zapraszamy wszystkie aktywne i ciekawe świata dzieci do przygody z językiem i różnymi formami sztuki.

  “Angielski kreatywnie” jest zaprzeczeniem typowej lekcji szkolnej.

  Oferujemy kreatywne zajęcia ogólnorozwojowe oparte na metodzie “nauka poprzez zabawę”. Uczestnicząc w naszych zajęciach dzieci mają poczucie niekończącej się zabawy.

  Proponujemy spotkania z różnymi formami sztuki – filmem, piosenką, dramą. Zapraszamy do magicznego świata baśni. Zabierzemy dzieci w podróż do innych krajów i kultur. Zachęcimy do eksperymentowania z różnymi formami sztuki; rysowaniem, malowaniem, wydzieraniem, zdobieniem. Podczas zajęć teatralnych dzieci będą miały okazję sprawdzić się w roli aktora, reżysera, inspicjenta. Opowiemy, kim jest potwór Nessie, jak smakuje syrop klonowy i czy można go wycisnąć z drzewa samemu. Zaprosimy do fascynującego świata Indian Ameryki Północnej, w tym do zabawy z tradycyjnymi instrumentami ludowymi.

  Dzięki bogatej ofercie naszych zajęć rozbudzamy ciekawość świata, uczymy otwartości na przedstawicieli innych kultur i wiary we własne siły. Wierzymy, że nauka języka i kultury wzbogaca, uwrażliwia i rozwija wyobraźnię.

  Zajęcia odbywają się w języku angielskim.

  Chęć uczestnictwa w zajęciach należy dokonywać telefonicznie lub osobiście w sekretariacie naszego Centrum. Zapisy prowadzone są na bieżąco. Koszt 60 minutowych zajęć to jedyne 10 zł od osoby. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przy zebraniu się co najmniej 4 osób.

  Czytelnieczo-językowe „Reading is fun”

  Centrum Językowo-Szkoleniowe PRYMUS promuje czytaniu dzieciom, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Podczas cyklu spotkań z książką angielską, nasi młodsi Słuchacze (w wieku 6-9 lat), mają niepowtarzalną okazję do zapoznania się z bohaterami książek anglojęzycznych i innych.

  Zajęcia nie tylko skupiają się na czytaniu bajki w oryginale, ale zapewniają również wiele innych stymulujących ćwiczeń na podstawie czytanej książki. Dzięki takiej formie zajęć dzieci nie tylko zachęcane są do czytania w języku obcym, ale również budzi się w nich motywacja do dalszej nauki oraz wyrabia się nawyk „sięgania” po książkę w wolnym czasie.

  Podczas zajęć pokazujemy, że języka można uczyć się na różne sposoby, doskonale się przy tym bawiąc.

  Chęć uczestnictwa w zajęciach należy dokonywać telefonicznie lub osobiście w sekretariacie naszego Centrum. Zapisy prowadzone są na bieżąco. Koszt 60 minutowych zajęć to jedyne 10 zł od osoby. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przy zebraniu się co najmniej 4 osób.

  Okolicznościowe

  Każdego roku, w ramach kursu, organizujemy bal Halloween, zabawę wielkanocną Egg Hunt, zajęcia filmowe, plastyczne, muzyczne i wiele innych. Jest to czas, w którym porzucamy ławki szkolne, biegniemy na spotkanie z ciekawymi ludźmi, przenosimy się w zupełnie inne miejsce.

  Ogromną popularnością cieszą się także dni krajów anglojęzycznych.